RDZA

Aranżacja  naszego wnętrza zależy  głównie  od nas samych czyli od wizji i stylu w jakim czujemy się najlepiej.

Ciepły rdzawy odcień jest szlachetny i  intrygujący, nadający niepowtarzalnego charakteru wnętrzom, który zawsze przyciągnie uwagę. Rdza sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, loftach jak i w klasycznych aranżacjach.

Taki efekt sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach, którym chcemy dodać charakteru i energii. System do tworzenia naturalnej rdzy do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Efekt rdzy może być zróżnicowany, możliwe jest osiąganie różnych stopni zardzewienia. Całość zabezpieczona lakierem dedykowanym dla tego systemu powoduje zatrzymanie procesu rdzewienia i utrzymanie ostatecznego efektu (dodatkowo chroni przed brudzeniem przy kontakcie z innymi materiałami.

Rdzę można zastosować w wewnątrz pomieszczeń i na elewacjach, na krytycznych powierzchniach takich jak: fronty kuchenne, meble, blaty, samochody, plastik, drewno

Rdza dekoracyjna daje nieograniczone możliwości aranżacyjne Projektantom. Pasuje idealnie do różnych stylów, nowoczesnym wnętrzom dodaje nieco charakteru i tajemniczości, industrialnym – jeszcze więcej autentyczności. Włącza do wystroju surowy element dekoracyjny, wprowadza powiew przeszłości. Rdza doskonale harmonizuje z naturalnymi materiałami tj. metal, kamień, szkło oraz drewno, a także innymi produktami dekoracyjnymi.
Doskonale nadaje się do tworzenia wyjątkowych i specjalnych klimatów w mieszkaniach, biurach czy budownictwie przemysłowym, a także przy projektowaniu ogrodów zimowych. Polecamy ja do wszystkich powierzchni budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych, na ścianach, metalu, drewnie, materiałach drewnopodobnych, plastiku.

Właściwości/Zalety
• produkt naturalny,
• możliwość tworzenia niepowtarzalnych, indywidualnych projektów,
• odporność na uderzenia – DOSKONAŁA,
• dobrze wypełnia, jest trwały i praktyczny,
• dobra przyczepność do różnych podłoży,
• odporny na szorowanie – zastosowany w systemie