NOWOCZESNE MEBLE

W dzisiejszych wnętrzach coraz częściej gości styl industrialny. Metalowe drzwi, schody, jak też antresole idealnie wpasowują się w klimat loftów.

Metal podbił nasze serca:
surowy
solidny
naturalny
piękny

To materiał o ogromnym potencjale – łatwo konstruować z niego wyjątkowe formy.

Nasze Meble mają nieograniczone spektrum możliwości designu i właśnie dlatego są tak wyjątkowe i fascynujące!

Nowoczesne meble z metalu granicą jest tylko wyobraźnia!

STOLIKI i ŁAWY

Minimalistyczne i nowoczesne stoliki kawowe i ławy zaprojektowane przez Perfekt-Home to głównie meble w stylu industrialnym. Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, będą perłą wystroju każdego wnętrza.
W projektach mebli chętnie łączymy metal z innymi materiałami, takimi jak drewno, rdza, beton czy szkło.

Blaty wykonujemy z materiału wybranego przez Klienta.
My proponujemy te pokryte szkłem, rdzą czy żywym mchem. Nasze meble cechuje zawsze najwyższa jakość oraz dbałość o detale.

REGAŁY i BIURKA
Regały, biurka, półki to meble, które projektowane są na indywidualne zamówienie klienta, gdyż to właśnie odpowiednie wymiary, ilość półek czy szuflad bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania. Do tego dochodzi wymarzony wygląd i w ten sposób powstaje mebel idealnie współgrający z wnętrzem.

Meble metalowe wykonujemy według autorskich projektów, realizujemy również koncepcje Klientów. Opierając się na przekazanych inspiracjach i wskazówkach tworzymy indywidualne, wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy chodzi o stoliki bądź regał z metalu, zawsze stawiamy na oryginalne wzornictwo, które zachwyci naszych Klientów.

Wysokiej klasy materiały, staranne wykończenie i bogate wzornictwo

tym cechują się nasze produkty.