ŁUPEK i FORNIR

Wśród proponowanych rozwiązań aranżacyjnych nie mogło zabraknąć łupka kamiennego, który jest coraz bardziej popularnym materiałem, służącym do wykańczania wnętrz i zewnętrznych elewacji. Posiada wiele zalet i jest w pełni naturalny oraz forniru kamiennego.

ŁUPEK KAMIENNY
Łupek kamienny występuje w różnych formach w zależności od jego przeznaczenia. Jego kolorystyka uzależniona jest od miejsca jego wydobycia, są to wszelkie odcienie czerni, szarości, grafitu, wpadają w czerwień i pomarańcz, barwę jasnego piasku, a nawet żółty.
We wnętrzu łupek kamienny znajdzie zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu.
Podłoga wykończona łupkiem idealnie współgra z drewnianymi elementami, umeblowaniem oraz nowoczesnym sprzętem kuchennym.
Tym popularnym materiałem dekoracyjnym doskonale wykończymy także zewnętrzne elewacje budynków, nadając im naturalnego i eleganckiego charakteru.
Kamień naturalny, drewno oraz metal to motywy przewodnie w nowoczesnej aranżacji wnętrz.

My proponujemy Państwu łupek w formacie 30x60cm.
Zapraszamy do zapoznania się z kolorystyką łupka dostępną w naszym Studio.

FORNIR KAMIENNY
Jednym z chętniej stosowanych we wnętrzach materiałem jest kamień. Materiał ekskluzywny, piękny i szlachetny. Możemy go użyć wszędzie tam, gdzie chcemy nadać szyk i elegancki charakter. Naturalny kamień jednak ma swoją cenę, jest pracochłonny w obróbce, a ciężar materiału sprawia, że wykonane z niego elementy nie zawsze uda się zamontować.
Alternatywą dla naturalnego kamienia jest nowoczesny fornir kamienny. Co to takiego? Fornir kamienny to niezwykle lekki, cienki i elastyczny materiał, który zachowuje naturalne wzory kamienia. Występuje w wielu odcieniach, fakturach i wzorach, dlatego sprawdzi się w różnorodnych stylistycznie wnętrzach.
Fornir kamienny będzie doskonale pasował w nowocześnie zaaranżowanym salonie jak i klasycznym wnętrzu. Może posłużyć jako ozdoba ścian, okleina mebli czy dekoracja kominów.

Oferowany przez nas fornir kamienny odporny jest na trudne warunki atmosferyczne wykazuje również wyjątkowo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne – nie straszne mu uderzenia czy tarcie.
Zapraszamy do zapoznania się z kolorystyką forniru dostępną w naszym studio