USŁUGI

POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ TWOJE WNĘTRZE!

Studio Dekoracji Wnętrz i Elewacji Perfekt-Home to połączenie nowoczesności i kreatywności z doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem.
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie oferując kompleksową obsługę inwestycji od projektu, aż po najdrobniejsze detale.

W naszych realizacjach stawiamy na połączenie niepowtarzalnego klimatu z wysokim komfortem i funkcjonalnością. Przy tworzeniu nowych projektów nie grozi nam rutyna, gdyż współpracujemy z uznanymi projektantami, których kreatywność w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem dają niepowtarzalne efekty.

O naszych kompetencjach świadczą nie tylko zdobyte nagrody na Targach Budowlanych ale przede wszystkim zadowolenie powracających Klientów.
Stosujemy nowoczesne technologie aranżacyjne i materiały dekoracyjne gwarantujące stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych wnętrz:
Najtrwalsze i najbardziej praktyczne tynki i masy dekoracyjne (imitacja Betonu, imitacja Rdzy, Trawertyn, Stiuk, system dekoracji natryskowej, zmywalne pokrycia ścienne o efekcie weluru, satyny);
Elastyczne płytki i deski dekoracyjne
Jednolite tafle podłogowe ekstremalnie wytrzymałe umożliwiające bezgraniczną swobodę w tworzeniu podłogi;
Dekoracje elewacyjne: tynki, nowoczesne płyty dekoracyjne, imitacja deski, cegła elastyczna
Sufity napinane; Innowacyjna szklana, dotykowa linia osprzętu elektrycznego

Szukasz pomysłu na Swoje wnętrze, skorzystaj z naszej oferty !
ZAPRASZAMY DO STUDIA!