PH-STIUK

Stiuk wapienny to szlachetne, ekologiczne, cienkowarstwowe pokrycie dekoracyjne oparte na bazie naturalnych składników i wapna gaszonego. Ekskluzywna powłoka, która odbijając światło tworzy trójwymiarową przestrzenną głębię, optycznie powiększając pomieszczenie. Produkt odporny na działanie grzybów i glonów. Może być zastosowany w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności dodatkowo jest rekomendowany do użytku w prestiżowych wnętrzach.
Rewelacyjnie prezentuje się zarówno na małych jak i dużych przestrzeniach. Pięknie wygląda na sufitach i ścianach, wchodząc w mariaże z ciekawie dobranym oświetleniem, świetnie łączy się z innymi naturalnymi materiałami tj. szkło, metal, drewno, kamień, podkreślając ich urok i dopełniając ekologiczną filozofię całości. Produkt może być wykonany w jednym lub kilku uzupełniających się i przenikających kolorach czy tonacjach. Jest bardzo szlachetnym efektem dekoracyjnym.
Bardzo dużą zaletą jest to, że można go stosować bezpośrednio na wszystkie równe powierzchnie, ale bez potrzeby stosowania gładzi gipsowych, tj. tynki cementowo-wapienne i tynki maszynowe. Może być stosowany na:
• Zaprawy cementowo-wapienne
• Tynki cementowo-wapienne
• Tynki gipsowe
• Oddychające i paro-przepuszczalne tynki