Postanowiliśmy pójść o krok dalej klasycznych podłogach i tak powstały podłogi PANDOMO® Loft. Mocne, ekstremalnie wytrzymałe podłogi PANDOMO® Loft są zaprojektowane specjalnie na powierzchnie mocno uczęszczane np. w budynkach biurowych czy użyteczności publicznej. Ale unikatowy charakter podłóg PANDOMO® Loft będzie również stanowił perfekcyjne wykończenie Twojego domu.

Praca z podłogami PANDOMO® Loft to marzenie. Mineralna powierzchnia może być aplikowana na dużych powierzchniach cienką ok 2mm warstwą, co oznacza, że ewentualne skracanie drzwi czy innych elementów wbudowanych jest zbyteczne. I to tylko jedna w wielu zalet…..

Kiedy wybierasz podłogi PANDOMO® Loft, otrzymujesz bogactwo wyboru. Możesz dodać barwnik PANDOMO® Colour do środka gruntującego. Dodać strukturę i tworzyć różnokolorowe wzory, łączące się bez spoin. Możesz nawet dodawać elementy zrobione z innych materiałów.

podloga1

Szeroka gama produktów PANDOMO® pozwala na zrealizowanie każdego kreatywnego pomysłu, dlatego projekty Twojego pokoju są tak nieograniczone jak Twoja wyobraźnia.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO STUDIA DEKORACJI!!!

 

podloga-pandomo

podloga-dekoracyjna