FARBY NA ZEWNĄTRZ

SILOKSAN farba silikonowa
Paroprzepuszczalna farba silikonowa elewacyjna do powierzchni mineralnych. Wraz z żelem tworzy w pełni hydrofobizujący system, chroniący ścianę przed wilgocią. Zawarte w farbie substancje chronią powłokę przed kruszeniem oraz promieniami UV. Nadaje się na beton, tynk, wapień kamienny i płyty mineralne.

SILOKSAN żel
Żel do stosowania z farbą SILOKSAN. Dzięki zastosowaniu żelu unikamy konieczności gruntowania podłoża. Wzmacnia powłokę przed wnikaniem soli do powierzchni struktury, zabezpiecza dodatkowo przed deszczem i chlapaniem

WINTEROL farba akrylowa
Paroprzepuszczalna farba akrylowa fasadowa na powierzchnie mineralne i malowane farbami alkidowymi lub akrylowymi. Chroni przed pleśnią oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi (np. środowisko przemysłowe). Nadaje się na beton, szpachlę powierzchnie wapienne i płyty mineralne.

SAKU
Farba do malowania cokołów i podmurówek. Farba o bardzo wysokiej odporności na działanie zasad zawartych w betonie. Pozwala jednocześnie oddychać podłożu i uchodzić wilgoci z betonu.

PHN EDIL antygrzybiczna farba kwarcowa do elewacji.
PHN EDIL jest zewnętrzną farbą kwarcową, do której produkcji użyto wodnych kopolimerów, pigmentów odpornych na UV i specjalnych antygrzybicznych dodatków. Zbalansowany skład (marmurowy proszek i wyselekcjonowane dodatki) czyni go farbą dobrze kryjącą, łatwą do nakładania, odpowiednią do ochrony i dekoracji nowych i starych powierzchni. Farba tworzy powierzchnię matową i lekko szorstką.
Zalecana jest do stosowania na:
• betonowe powierzchnie
• nowe tynki
• Betonowe i prefabrykowane elementy
• Uszkodzony beton

ZAPRASZAMY DO STUDIA

OPOLE UL. TOROWA 16